Demirdöküm Kombi Servisi

demirdöküm kombi bakım

Demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Kombi Servisi – Bursa

Demirdöküm kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize  tecrübelerimiz ile en uygun fiyat ve en yetkin hizmet gücünü bir arada sunmaktayız. Bursa ve ilçelerinde hizmet veren firmamız; Dömürdöküm kombi bakımı, Demirdöküm kombi arıza ve Demirdöküm kombi montajı konularında hizmet sunmaktadır.

Bursa ve çevre ilçelerde Demirdöküm kombi servisi olarak, orjinal demirdöküm parçaları ile 7/24 hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyet ve mutluluğu suni teknik olarak bizim güvencemiz altındadır.

Demirdöküm kombi servisimiz tarafından yapılan kombi bakımı, kombi tamiri, kombi montajları firmamız tarafından 1 yıllık servis garantisi altındadır.

Demirdöküm kombi bakımı işlemi periyodik olarak her sene yapılmalıdır.Kış gelmeden demirdöküm kombi bakımı yapılmalıdır, büyük arızaların önüne geçmek ve yüksek faturalar ödememek için her kış başında kombi bakımı yapılmalıdır.Kombi bakımı sonrası ısıdan ve yakıttan %25 tasarruf edebilirsiniz. Firmamız tarafından verilen hizmetler, demirdöküm markalı her kombi için yaptığımız bakım işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Yanma odası temizliği
 • Kombi filtresi temizliği
 • Gaz ayarının yapılması
 • Genleşme tankının basıncının kontrolü
 • Fanın temizlenmesi
 • Çakmak ayarının kontrolü
 • Peteklerdeki su ve havanın kontrolü
 • Yıpranmış parçalar hakkında bilği
 • Ateşleme elektrotları zımparalanır
 • Brolür sökülüp temizlenir

Demirdöküm Aden Kombi Arızaları

 • Aden Kombi Arıza Kodu, Demirdöküm Aden Kombi Arızaları
 • Aden kombi arıza kodlarının anlamları ve yapılması gerekenler;

Demirdöküm Aden F0 Arızaları;  ısıtma devresinin düşük basınçta olduğunu gösterir.Kombiye basınç 1.5 bar olana kadar su basın sorun devam ederse demirdöküm kombi servisi ni arayın.

Demirdöküm Aden F1 Arızaları; Aşırı ısınmadan dolayı emniyet termostatı hatasıdır.cihaz bu hatayı veriyorsa kombi verimi düşer.Termostat değişimi gerekir, demirdöküm kombi servisi ni arayın

Demirdöküm Aden F2 Arızaları; Sıcak suyun akmasına sebeb olan parçanın arıza yaptığını belirtir. Bu kod belirdiği sürece sıcak su akmaz veya sorunlar meydana gelir. Demirdöküm Kombi Servisi ni arayın.

Demirdöküm Aden F3 Arızaları; Isıtma devresi elemanlarından sıcaklık sensörünün arızalı olduğunu gösterir. Demirdöküm servisini arayın.

Demirdöküm Aden F4 Arızaları; Kombini alev almasında arıza olduğunu gösterir, cihaz ateşleme yaptıktan sonra alevlenme yapmıyordur.devreye girmiyordur. iyanizasyonda da sorun olabilir kombiye reset atın sorun hala devam ediyorsa demirdöküm servisi ni arayın.

Demirdöküm Aden F5 Arızaları; Kombinin baca sensöründe veya prosestat sensöründe problem olduğunu gösterir. servise danışınız.

Demirdöküm Aden OC Arızaları;Kombinin Dış hava sönsörünün bağlandığını gösterir. Kombiye reset atın.

Demirdöküm Aden CC Arızaları; Baca sensörünün veya Prosestatın iptale alındığını gösterir.Sensör iptal edildi uyarıdır.

Comments are closed