Baymak kombi servisi

Baymak Kombi Servisi – Bursa

Baymak kombi Servisi ve Baymak Kombi modelleri  ile alakalı geniş kapsamlı değerlendirmelerimiz ve tecrübelerimize göre  baymak modelleri hakkında bir google sayfası hazırladık.

Aşağıda gördüğünüz baymak marka kombiler ve baymak kombi servisi kullanımı ile ilgili Türkiye genelinde çok kapsamlı bir araştırma sonuçlarımızı sizlere paylaşarak en doğru kombiyi seçmenizde büyük ölçüde fayda sağlayacağını düşünerek bu incelemeyi ve tecrübelerimizi gerçekleştirdik.

BAYMAK ECO KOMBİ

Baymak eco  kombi modelleri Konvansiyonel( yüksek verim ve düşük gaz tüketimi) kombi modelidir. Çift eşanjörlü olarak üretilmiş bir kombidir. küçük daireler için ideal bir kombidir, kalabalık olmayan aileler için tercih edilebilir.

BAYMAK ENERGY KOMBİ

eco kombi’nin özellikleri ile benzer özellikler taşır. Baymak  Energy Kombi konvansiyonel çalışma prensibine sahip bu model fiyat olarak eco dan  az daha pahalı olmasının sebebi 3 yıl garantili olması ve elektronik bi ateşleme sistemine sahip olması Baymak energy kombinin eco kombiden farkıdır.

BAYMAK DUO TEC KOMBİ

Baymak modelleri arasında belki de en fazla duyulan bir isim baymak duo tec kombiler olmuştur. Duo tec modelini ön plana çıkaran özellik kesinlikle ekonomik enerji tasarrufu sağlayan ilk kombi olmasıdır. Çalışma şekli yoğuşmalı olması ve son zamanlar da reklam ve tanıtımları ile yoğuşmalı kombi önemini benimseyen kullanıcıların ilk tercihi olmayı başarmış bir modeldir.

BAYMAK FALKE KOMBİ

Baymak Falke kombi de tıpkı duo tec gibi yoğuşmalı bir kombi iki cihazı bir birinden ayıran pek fazla bir özellik yoktur. Fakat detaylı ve uzun vadede düşünecek olursak falke modelinin bir avantajı çok fazla göze çarpmakta ( 7 yıl ) gibi uzun bir süre parça ve servis garantisini veriyor. Biliyorsunuz ki kombi markalarının bir çoğu 2 veya en fazla 3 yıl garanti süresi vermektedir. İşte burada bu geleneği değiştiren tek model baymak falke kombi modeli olmuştur.

BAYMAK LUNA AVANT KOMBİ

yine baymak yoguşmalı kombi modellerindendir. yeni çıkan baymak güncellenmiş kombidir.

BAYMAK İDEE KOMBİ

Baymak Yoğuşmalı Kombi Modelidir. Türkiye genelinde çok satan listesinde kendine yer bulmuş bir kombi modelidir.

Comments are closed