Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi – Bursa

Ariston kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize  tecrübelerimiz ile en uygun fiyat ve en yetkin hizmet gücü ile kombi arıza ve kombi servisi hizmetlerini sunmaktayız. Bursa ve ilçelerinde hizmet veren firmamız; Ariston kombi bakımı, Ariston kombi arıza ve Ariston kombi servisi konularında hizmet sunmaktadır.

Bursa ve çevre ilçelerde , orjinal Ariston markalı kombi parçaları ile 7/24 hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyet ve mutluluğu suni teknik olarak bizim güvencemiz altındadır.

Bursa Ariston kombi servisimiz tarafından yapılan kombi bakımı, kombi tamiri, kombi montajları firmamız tarafından 1 yıllık servis garantisi altındadır.

Ariston kombi bakımı işlemi periyodik olarak her sene yapılmalıdır. Kış gelmeden Ariston kombi bakımı yapılmalıdır, büyük arızaların önüne geçmek ve yüksek faturalar ödememek için her kış başında kombi bakımı yapılmalıdır.Kombi bakımı sonrası ısıdan ve yakıttan %25 tasarruf edebilirsiniz. Firmamız tarafından verilen hizmetler, Ariston markalı  kombi çesitlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. GENUS PREMIUM EVO
  2. CARES PREMIUM

    CLAS PREMIUM EVO

  3. Bursa Ariston Kombi Servisi

Comments are closed