Nilüfer Petek Temizleme

Bursa petek temizleme servisimizde Suni teknik olarak gün geçtikçe artan hizmet ağımıza nilüfer bölgesinde de devam etmekteyiz nilüfer petek temizleme hizmet olarak yaptığımız çalışmaları referans larımızdan ulaşabilirsiniz.

Peteklerde Isınma Sorunu Mu Var?

Petekler yeterince ısınmıyor mu? dereceyi yükselttikçe fayda etmiyor mu nilüfer petek temizleme servisimizi arayın gerekli bilgileri çekinmeden alın ve ısınma sorununuza son verin.Soğuk geçen kış aylarının en büyük sorunu iyi ısınmamaktır. Isınmak için her kış büyük bir bütçe ayırırız, fakat istediğimiz kadar ısınamayız. Bunun bir çok nedeni olabilir. Evimizin yalıtımı yeterli olmayabilir, ev yeterince güneş almıyor olabilir fakat daha önceden ısınma sorunu olmayıp, bir zaman sonsa ortaya ısı sorunu çıkıyorsa bilmeliyiz ki petekler kirlenmiştir. Temizlenmesi gerekir.Petek ve tesisatlarda sürekli devir daim yapan su bir zaman sonra kir ,pas, kireç nedeni ile kirlenmekte ve ısı ulaşımını engellemektedir, bunu temizlik ile çözeriz.evde yapılan su alma ekleme işlemleri bunun için yeterli değildir.Öncelikle işin ustası ve basınçlı bir makina yardımıyla petekler ilk gün ki haline döndürülmelidir.Bir çok kombi kullanan kişi daha bu işlemi bilmemektedir ve gereksiz yere daha çok fatura ödemekte ve ısınamamaktadır. biz nilüfer petek temizleme ekibi olarak bu durumu ortadan kaldırmak için hazırız…

Peteklerin Altı soğuk?

Peteklerin ısı dağılımda bir sorun mu var, peteklerin altı soğuk üstü sıcak mı?

Tesisat ve peteklerin içinde kirden, tortudan dolayı tıkanıklıklar meydana gelir.Bu tıkanıklık sonucu peteklerde düzensiz ısınmalar başlar ve devamında da kombi arızaları gelmeye başlar.  Petek temizliği yaptırırsanız bu sorun ortadan kalkar.Tesisatın kirlilik durumuna göre özel seçilmiş kimyasallar ile temizlik yapılmalı, ayrıntılı bilgi almak için anasayfamızı ziyaret ediniz ve Bursa petek temizleme servisimiz ile irtibata geçiniz.

 

 

Comments are closed